Адаптер мережевий Baseus Gan5 Pro Ultra - Slim Fast Charger C + U 65W (Overseas Edition) (CCGP150113) grey
Код: 03-24030
Виробник: Baseus
В наявності
Кешбек бонус
Отримай + 15 балів на рахунок
Коли відправка?
Коли відправка?
Замовляйте зараз – Відправимо протягом 1-3 робочих днів!
 Вас можуть зацікавити
Baseus GaN5 Pro Ultra-Slim Fast Charger C-U 65W (Overseas Edition) — це компактний і потужний мережевий адаптер, оснащений передовою технологією GaN5, що забезпечує високу швидкість зарядки для широкого спектру пристроїв. Ідеальний для швидкої зарядки смартфонів, ноутбуків та інших гаджетів.
Основні характеристики:
• Входу: AC 100-240V~, 50/60Hz, 1.5A Max.
• Вихід:
o Type-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A Max.
o USB: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 20V/3A Max.
o Type-C+USB: 45W + 20W Max.
• Технологія: Advanced GaN5 Technology.
• Товщина: 20 мм.
• Потужність: 65W.
• Розмір: компактний, ультратонкий дизайн.
Перевага:
• Підтримка швидкої зарядки Samsung: Підтримує технологію Samsung 45W швидкої зарядки.
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
3 star-y-icon.svg
2 star-y-icon.svg
1 star-y-icon.svg
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Адаптер мережевий Baseus Gan5 Pro Ultra - Slim Fast Charger C + U 65W (Overseas Edition) (CCGP150113) grey